Wznawiamy treningi

Od najbliższego poniedziałku, 5 września, wznawiamy treningi. Pierwszy po wakacyjnej przerwie rozpocznie się o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej przy ul. Sportowej 1. Kolejne zajęcia odbędą się w środę w tym samy miejscu i godzinie oraz w piątek w Ostromecku.

Na trening zapraszamy nie tylko naszych obecnych podopiecznych, ale także wszystkich tych którzy chcieliby rozpocząć przygodę z boksem. Przypominamy, że zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów są darmowe. Wystarczy więc wziąć ze sobą strój sportowy i przyjść na trening. Sprzęt bokserski zapewnia nasz klub.

Pięściarstwo to nie tylko sztuka walki, uczy także dyscypliny, wytrwałości, odpowiedzialności, a także rywalizacji na zdrowych zasadach. Treningi nie są łatwe, ale postępy sprawiają masę satysfakcji. Walka w ringu daje potężny zastrzyk adrenaliny, a zwycięstwo ogrom pozytywnych emocji. Wszystko to sprawia, że warto spróbować swych sił w bokserskim rzemiośle i przekonać się jak ciekawa to dyscyplina sportu.

Dlatego też zachęcamy młodzież szkolną, by w poniedziałek pojawiła się w Dąbrowie Chełmińskiej i przekonała się na własnej skórze, że warto dołączyć do GKS BOXEO. Zapraszamy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s