Grażyna asystentką

Była utytułowana zawodniczka GKS BOXEO wcieli się w nową rolę. Mowa o Grażynie Grygiel, która zostanie asystentką trenera Rafała Zbyluta. Grażyna będzie pomagać mu w szkoleniu świeżego narybku. Ze względu na jej inne obowiązki, nie będzie mogła pomagać na każdym treningu, ale jej obecność na pewno będzie zauważalna.

Dla Grażyny będzie to zupełnie nowa rola, w której przyjdzie jej się sprawdzić. Nie będzie to na pewno zadanie łatwe, ale do propozycji trenera Zbyluta podeszła z pozytywnym nastawieniem. My wiemy jedno, jeśli podejdzie do nowych zadań z takim samym zaangażowaniem, jak podczas kariery zawodniczej, może z tego wyjść coś dobrego.

Dla tych, którzy nie pamiętają wszystkich osiągnięć Grażyny, krótkie przypomnienie. Była dwukrotną mistrzynią okręgu kujawsko-pomorskiego, złotą i brązową medalistką mistrzostw Polski kadetek, wicemistrzynią Pucharu Polski kadetek, dwukrotną złotą medalistką międzynarodowych mistrzostw Śląska kadetek, wicemistrzynią Polski juniorek, a także brązową medalistką mistrzostw Europy kadetek. Grażyna uczestniczyła również w zgrupowaniu kadry narodowej w Chinach, na które pojechało tylko sześć zawodniczek z Polski. Była to wówczas ostateczna selekcja przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Świata oraz Młodzieżowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Nasza zawodniczka rywalizowała z Justyną Walaś, mistrzynią świata kadetek, na którą ostatecznie postawił trener reprezentacji. Grażyna zawiesiła rękawice na kołku w 2014 roku.

Jak widać, Grygiel ma na swoim koncie sporo sukcesów i ogromny bagaż doświadczeń, który może przekazać młodszym zawodnikom. Liczymy, że już niedługo jej wkład przyniesie wymierne efekty i wraz z trenerem Zbylutem poprowadzą naszych podopiecznych do kolejnych medali, czego jej serdecznie życzymy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s