GKS BOXEO na uroczystościach K-POZB

W najbliższą sobotę w Grudziądzu odbędą się uroczystości z okazji 90-lecia Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Na imprezie nie zabraknie także reprezentantów naszego klubu, którzy zostali zaproszeni przez zarząd związku.

Na uroczystościach pojawią się prezes Monika Zbylut, trener Rafał Zbylut, a także założyciel klubu Grzegorz Gerka. Wraz z nimi do Grudziądza uda się Sylwia Grygiel, która na obiektach miejscowego Startu odbędzie walkę towarzyską. Oprócz pojedynków, na hali rozegrany zostanie mecz z drużyną gości ze Szwecji. Po części sportowej obchody przeniosą się do hotelu Rad, gdzie odbędzie się m.in. uroczysty obiad.

Podczas obchodów wspomniane będą zapewne największe sukcesy w historii K-POZB, a wśród nich m.in. medale Mistrzostw Europy Kadetów naszych byłych zawodniczek, Basi Niedzieli i Grażyny Grygiel oraz medal europejskiego czempionatu Grzegorza Gerki, który zdobył go jako pięściarz Zawiszy Bydgoszcz.

Uroczystości w Grudziądzu są okazją do spotkania całego środowiska bokserskiego, jego integracji, są możliwością spotkań po latach, a także szansą na szczere rozmowy o przyszłości boksu w regionie i nie tyko. Z tego też względu cieszymy się, że będziemy mogli w tym wydarzeniu uczestniczyć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s