Wyróżnienia na obchodach K-POZB

Za nami uroczystości z okazji 90-lecia Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, które w minioną sobotę odbyły się w Grudziądzu. Część sportowa miała miejsce w hali miejscowego Startu, część oficjalna odbyła się w Hotelu Rad. Tak jak wcześniej pisaliśmy, na obchody zaproszono także przedstawicieli naszego klubu.

Podczas części sportowej obyły się m.in. walki pokazowe. Wzięła w nich udział nasza zawodniczka, Sylwia Grygiel, która stanęła w ringu na przeciwko grudziądzkiej pięściarki, Klaudii Poliwczak. Obie to tegoroczne brązowe medalistki Mistrzostw Polski kadetek, odpowiednio w wadze do 60 i 63 kg. Sobotni pojedynek odbył się w wyższej kategorii. Ostatecznie po ciekawym, wyrównanym starciu lepsza okazała się zawodniczka Startu.

Restauracja Hotelu Rad gościła zaproszonych działaczy, trenerów, czy byłych pięściarzy. Jednym z gości honorowych był Marian Kasprzyk, mistrz olimpijski z Tokio. Podczas części oficjalnej wręczono pamiątkowe medale, które trafiły także do naszego klubu. Otrzymali je, Monika Zbylut, Rafał Zbylut, Grzegorz Gerka, Wiesław Kowalik, Barbara Gandziarowska oraz Marek Rugowski. Część zaproszonych gości została wyróżniona w szczególny sposób, wśród nich znaleźli się również przedstawiciele GKS BOXEO. Srebrną Odznakę Polskiego Związku Bokserskiego otrzymał Rafał Zbylut, z kolei Grzegorz Gerka przyjął Złotą Odznakę PZB.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jesteśmy dumni z tego, iż możemy być częścią historii K-POZB, że ją tworzyliśmy i mamy możliwość tworzyć ją dalej. Wyróżnienia, które otrzymaliśmy nie tylko powodują u nas radość, ale także motywują do dalszej pracy. Będziemy dalej robić swoje, tak by nasi zawodnicy mogli cieszyć się z kolejnych sukcesów. Na koniec zapraszamy do krótkiej fotorelacji z sobotnich obchodów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s